STRONY WWW

Z chęcią podejmiemy wyzwanie stworzenia dla Ciebie lub dla Twojego biznesu profesjonalnej i zoptymalizowanej pod kątem wyszukiwań strony internetowej, sklepu lub social media

praca z komputerem

Analiza Projektu

Projekt na wstępie jest przez nas drobiazgowo analizowany. Tu na podstawie danych dostarczonych przez Klienta oceniamy zaczyna się burza mózgów a następnie zarys projektu.

Proces Tworzenia

Mając jasno wytyczone cele wkraczamy do pracy. Na tym etapie tworzymy zawartość strony, a owoce tej pracy na bieżąco konsultujemy z Klientem.

Start Nowej Strony

Po wykreowaniu nowej strony lub sklepu, po testach i analizach przystępujemy do wstawienia strony na serwer i nadania jej adresu. Odtąd strona zaczyna funkcjonować.

OPTYMALNE

Podstawą do skutecznego pozycjonowania strony internetowej jest jej odpowiednia optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych, a zwłaszcza najszerzej rozpowszechnionej wyszukiwarki Google. Optymalizacja to szereg działań zmierzających do poprawienia widzialności strony w wyszukiwarce po zadaniu odpowiednich zapytań. Zarówno działania jak ich efekty są czaso- i pracochłonne. Wszelkie próby ich przyspieszenia (np. poprzez boty automatyzujące) mogą przynieść skutek odwrotny od pożądanego, czyli znaczny spadek w wynikach wyszukiwarek. Algorytm Google jest wyczulony na wszelkie próby “podkręcania” wyników, zasadniczo doceniany jest stabilny i organiczny rozwój danej strony, wspomagany oczywiście działaniami specjalistów od pozycjonowania.

RESPONSYWNE

Responsywność, znana także jako RWD (Responsive Web Design) to nazwa świetnie znana w branży stron internetowych i oznacza dosłownie dostosowanie grafiki do rozmiaru wyświetlacza na którym dana strona internetowa jest prezentowana. Jeśli twoja firmowa strona jest responsywna to znaczy, że będzie dobrze wyglądała na laptopie, tablecie, czy smartphone, gdyż jej wygląd sam będzie dostosowywał się do wielkości danego ekranu. Technologia ta jest na tyle szeroko rozpowszechniona, że oferowanie usługi tworzenia stron internetowych bez jej respektowania jest praktycznie skazane na porażkę.

PRZYKŁADOWE

REALIZACJE

prześlij nam

ZAPYTANIE

Niezależnie od tego czy interesuje Cię:

  • najprostsza strona internetowa dla siebie
  • rozbudowana strona www dla firmy
  • e-sklep z płatnościami online
  • stworzenie strony na Facebooku i zarządzanie nią

nasi eksperci i projektanci stworzą dla Ciebie stronę, która spełni Twoje oczekiwania, sprawi że Twoja firma zacznie być widoczna w internecie lub zacznie przynosić wymierne dochody.

Nasze kompleksowe podejście do tematu pozwoli Ci się zrelaksować i nie myśleć o takich rzeczach jak:

  • zakup domeny www
  • wybór serwera
  • optymalizacja pod kątem wyszukiwań Google
  • wersja na telefony komórkowe i tablety

bowiem Fortis Studio tworząc Twoją nową stronę zajmie się tymi oraz innymi aspektami, o których nie musisz nawet wiedzieć.

FORTIS kontakt

Nasze Biura

ZGIERZ

ul. Chemików 7 m. 62

 

LEŹNICA WIELKA

Hotel Korona Palace

Leźnica Wielka – Osiedle 18

RAWA MAZ.

Hotel “ARKADA”

ul. Niwna 48

Mapa Strony

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Fortis Studio